Profesjonalny wizerunek, czyli zdjęcie do CV Warszawa

 

Zdjęcie do CV w Warszawie to standard. Jakie powinny być?

Zdjęcie w CV Warszawa odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ znajduje się na początku życiorysu, jest pierwszym elementem, który wywiera wrażenie na potencjalnym pracodawcy lub partnerze biznesowym. Pierwszy kontakt jest niezwykle ważny i jeśli popełnimy błąd, to może okazać się ostatnim. Dlatego powinniśmy zadbać o dobre zdjęcie portretowe, które będzie kolejnym atutem w naszym CV.

Świadomość  co do roli jaką odgrywa zdjęcie portretowe w budowaniu wizerunku jest już coraz większa. Duża część zdjęć, które kandydaci zamieszczają w CV nie zawiera już karkołomnych błędów – ale ciągle jest przestrzeń na postęp w tym obszarze.

 
POBIERZ portfolio sesja wizerunek pro

zdjęcie profilowe linkedin warszawa

 

Z punktu widzenia rekrutującego, zdjęcie w CV ułatwiają rekrutację

CV ze zdjęciem po prostu łatwiej się zapamiętuje. Naukowcy dawno już odkryli, że lepiej przyswajamy treść gdy możemy powiązać ją z obrazem . Poza tym profesjonalne zdjęcie w CV jest to elementem, który kandydaci mogą wykorzystać  w budowaniu pierwszego wrażenia.

 

Wizerunek, który akcentuje kompetencje

Oczywiście przede wszystkim istotne są kompetencje kandydata, ale to wygląd potrafi przesądzić o tym, czy zostanie oceniony jako inteligentny, kompetentny i sympatyczny, i w dużym stopniu decyduje czy zostanie zaproszony na rozmowę i przyjęty do pracy. Rekruterzy, podobnie jak wszyscy ludzie, ulegają  zniekształceniom poznawczym – czyli postrzegają kandydata przez pryzmat jego wyglądu.

Na pierwsze wrażenie ma głównie wpływ to jak wyglądasz na zdjęciu, ponieważ tak naprawdę to chwila trwająca kilka sekund. Nie jesteś zatem w stanie zaimponować innym swoją wiedzą, doświadczeniem zawodowym, czy przebiegiem kariery. To później. Abyś został odebrany pozytywnie przez innego człowieka, który widzi Cię po raz pierwszy, musisz przede wszystkim wzbudzić jego zaufanie. Ale jak tego dokonać?

zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa wizerunek profesjonalisty profesjonalne zdjęcie biznesowe CV Warszawa zdjęcie biznesowe do CV Warszawa

marka osobista zdjęcia do CV

Większość ludzi jest też wzrokowcami

czyli ludźmi którym łatwiej zapamiętać jest twarz, niż nazwisko. Należy pamiętać, że ludzie używają szablonów, więc CV wyglądają tak prawie samo,pojawiają się w nich identyczne sformułowania – „odpowiedzialny, punktualny…i lubi sport”. Zdjęcie do CV jest elementem, który realnie odróżnia aplikacje kandydatów. Dlatego obowiązkiem każdego kandydata na pracownika jest zadbanie, aby było ono profesjonalne i robiło dobre wrażenie na odbiorcy.

zdjęcie biznesowe do CV Warszawa zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa profesjonalne zdjęcie CV Warszawa zdjęcie do CV Warszawa

 

Nie mogą to być oczywiście ujęcia z wakacji, z sylwestra czy z imprezy rodzinnej. Wbrew pozorom, takie lub podobne prezentacje własnej osoby zdarzają się dość często. Kiepska fotografia może nam naprawdę zaszkodzić, np. przesłonić kompetencje. Czy osoba, która wybrała nieprofesjonalne zdjęcie – która nie potrafi zadbać o własny wizerunek, będzie właściwie reprezentować  organizacje?

Dobre zdjęcie do CV :

 • prezentuje twarz en face, w korzystnym świetle
 • postawa do zdjęcia jest wyprostowana – epatująca pewnością siebie, to nie jest moment na skrępowanie i nieśmiałe ruchy.
 • mimika – przyjazna i otwarte
 • tło jest neutralne,
 • zdjęcie jest w dobrej jakości
 • kandydat jest odpowiednio ubrany
 • Zdjęcia biznesowe w CV mają podkreślać Twoje najlepsze cechy.

Jeśli już się zdecydujemy na zdjęcie w CV, zamieśćmy zdjęcie profesjonalne, na którym dobrze wyglądamy – i co ważniejsze, na którym prezentujemy spójny, profesjonalny, otwarty i jednoznacznie pozytywny wizerunek. Takie zdjęcie i dobry wizerunek ułatwi nawiązywanie profesjonalnych relacji biznesowych.

  zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa fotografia biznesowa i korporacyjna, zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa

 wizerunek profesjonalisty warszawa

Pomagamy tworzyć profesjonalny wizerunek

Specjalizujemy się w sesjach portretowych wizerunkowych dla dużych firm, ale także dla osób indywidualnych i firm jednoosobowych. Jeśli prowadzisz już swój biznes, prawdopodobnie już wiesz, że potrzebujesz zdjęć biznesowych. 

profesjonalne zdjęcie CV Warszawa zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa fotografia do CV Warszawa zdjęcie biznesowe do CV Warszawa

Zdjęcie do CV Warszawa – korzyści:

 • dysponujemy doświadczeniem i mamy najbogatsze portfolio w zakresie zdjęć biznesowych i korporacyjnych, zdjęć do CV i Linkedin,
 • w ciągu 3 godzin sesji – uzyskasz zdjęcia, które będą wspierały twój wizerunek i markę osobistą przez najbliższe 3 lata,
 • robimy profesjonalny i znakomicie dobrany do osoby i charakteru zdjęć make-up,
 • wiemy jak uzyskać na zdjęciach biznesowych naturalność i przyjazne emocje wyrażane przez postawę, gesty i mimikę,
 • poprawiamy wygląd ubrań i włosów, widzimy szczegóły, które decydują o doskonałości i treści przekazu, który niesie Państwa portret.

zdjęcie do strony www Warszawa zdjęcie do CV Warszawa zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa zdjęcie do CV Warszawa

Postprodukcja

Efektem sesji jest powyżej 500 klatek na osobę, z których 10 zostanie przygotowanych graficznie w cenie sesji. Do obróbki zdjęć ” wizerunek profesjonalisty ” używamy tych samych umiejętności i narzędzi jak przy sesjach biznesowych i korporacyjnych. Średnio wybór i obróbka materiału zdjęciowego z sesji tego typu zajmuje do 7 dni.

zdjęcie do strony www Warszawa  zdjęcie do linkedin Warszawa

zdjęcia-do-CV warszawa

Pola zastosowań zdjęć wizerunek profesjonalisty

Podstawowym zastosowaniem portretów powstałych podczas sesji są: zdjęcia do CV, fotografie do strony internetowe jednoosobowej lub małej firmy, zdjęcia profilowe do portali społecznościowych i profesjonalnych ( Linkedin ). Mogą być również stosowane jako zdjęcia do publikacji prasowych (zdjęcia eksperta ), jako tzw. „główki” lub zdjęcia sylwetki wyciętej z tła. Znakomicie sprawdzają się w jako ilustracja do własnej strony internetowej.

Jeśli jesteś zainteresowany zobacz więcej na stronie Zdjęcie do CV Warszawa – informacje szczegółowe.

zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa profesjonalne zdjęcie CV Warszawa Zdjęcie do CV Warszawa zdjęcie do strony www Warszawa

Zdjęcie do CV Warszawa / efektywność kosztowa

Dbamy o to aby sesja fotograficzna była dla Państwa efektywna i w maksymalnym stopniu pokrywała Państwa potrzeby. Sesja odbywa się w studio, 15 km od centrum Warszawy.

Całkowity koszt sesji „wizerunek pro” ( zbliżony do ceny przyzwoitej marynarki ) jest różny w zależności od pola zastosowania zdjęć ( zdjęcia do CV, portale społecznościowe, własna strona, strona firmowa, publikacje prasowe, reklama), aby go poznać napisz do nas –  ZDJĘCIE DO CV KOSZT.

Zdjęcie do CV Warszawa, zobacz nasze pozostałe portfolio:

zdjęcie biznesowe do CV Warszawa zdjęcie biznesowe do linkedin Warszawa profesjonalne zdjęcie CV Warszawa  zdjęcie do strony www Warszawa profesjonalne zdjęcie CV Warszawa profesjonalne zdjęcie CV Warszawa