Realizacje

Profesjonalny wizerunek, czyli zdjecie do CV, Linkedin

zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjna - wizerunek profesjonalny

klient: NA / Sesja profesjonalny wizerunek, czyli zdjecie do CV, Linkedin

 

Portfolio sesji wizerunek profesjonalisty – http://next.marcinmizerski.com/wp-content/uploads/2016/09/portfolio-sesja-wizerunek-pro.pdf
Sesja „wizerunek profesjonalisty” odbywa się w naszym studio. Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy potrzebują zdjęcia do celów zawodowych – do strony internetowej, publikacji prasowych, CV, intranetu czy LinkedIn.
Umiemy zadbać o dobrą atmosferę i dobrze wiemy jak uzyskać naturalność w portrecie. Sprawimy że poczujesz się swobodnie, a Twoja mowa ciała  będzie spójna i jednoznaczna. Zaakcentujemy dobre cechy charakteru i kompetencje. Bez presji czasu. Zawsze pomaga nam dobra makijażystka, która również układa włosy i dba o wygląd ubrań.
Na koniec sesji wspólnie wybieramy zdjęcia, by z całego materiału ( około 500 klatek ) by wybrać sto najlepszych, z których 10  zostanie przygotowane graficznie w ciągu 7 dni. Wszystkie zdjęcia z sesji należą do klienta.
By zmaksymalizować efekty sesji proszę zabrać kilka kompletów ubrań, formalnych, ale też casual.
Więcej na temat ubrania znajdą Państwo tutaj – http://next.marcinmizerski.com/jak-sie-ubrac-na-sesje/

profesjonalny-wizerunek-czyli-zdjecie-do-cv-linkedin Warszawa profesjonalny wizerunek, czyli zdjecie do CV, Linkedin profesjonalny-wizerunek-czyli-zdjecie-do-cv-linkedin Warszawa profesjonalny wizerunek, czyli zdjecie do CV, Linkedin

fotografia biznesowa OFERTA    zapoznaj się z naszym portfolio     zamów kosztorys sesji biznesowej