NOTA PRAWNA

fotografia biznesowa warszawa centrum

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

prawa autorskie i nota prawna


Zasady i warunki korzystania z serwisu internetowego

 

Bez pisemnego upoważnienia udzielonego przez marcinmizerski.com nie wolno rozprowadzać, modyfikować bądź zamieszczać na innych stronach ani wykorzystywać zawartości niniejszego serwisu internetowego.

Informacje zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego mogą być modyfikowane. Marcinmizerski.com ( zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjna ) moze zmieniać treść bez jakichkolwiek ograniczeń oraz bez wcześniejszego informowania Użytkowników.

Wszelkie prawa do serwisu internetowego, w tym prawa do wszelkich elementów tekstowych i graficznych, układu serwisu i poszczególnych stron oraz innych elementów są zastrzeżone.

Jakakolwiek informacja zamieszczona w serwisie internetowym marcinmizerski.com  nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

zdjęcia biznesowe i fotografia korporacyjna


Ochrona wizerunku

Dołożyliśmy wszelkich starań, by osoby przedstawione na zdjęciach  wyraziły zgodę na umieszczenie ich wizerunków na tej stronie. Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby zdjęcie z Państwa wizerunkiem było zamieszczone w tym portfolio, prosimy przesłać informacje na adres email: info[at]marcinmizerski.com. W tytule prosimy umieścić zwrot FOTOGRAFIA BIZNESOWA prawa autorskie. Zdjęcia takie zostaną bezzwłocznie usunięte.

.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis internetowy marcinmizerski.com  ma na celu dostarczenie Użytkownikom ogólnych informacji na tematy, które mogą ich interesować. Głównie z zakresu fotografii użytkowej, a w szczególności fotografii biznesowej i zdjęć korporacyjnych. Strona marcinmizerski.com – stanowi prywatne autorskie portfolio zdjęć i jest zarejestrowana jest na osobę fizyczną ( nie jest servisem prowadzonym przez firmę ).

Marcinmizerski.com , pomimo dołożenia należytej staranności w zapewnieniu rzetelności informacji znajdujących się na stronach naszego serwisu internetowego, nie bierze odpowiedzialności za kompletność, aktualność i autentyczność tych informacji.

Marcinmizerski.com  nie ponosi odpowiedzialność za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie lub jakiekolwiek inne szkody wynikłe z dostępu do lub korzystania z niniejszego serwisu internetowego.

Przetwarzanie danych osobowych przez marcinmizerski.com

Wysłanie wiadomości drogą elektroniczną jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie własnych danych osobowych przez operatora serwisu marcinmizerski.com. Jest to zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. nr 101 poz. 926, t. jedn. z późn. zm.) w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także za pomocą różnych środków komunikacji (w tym komunikacji elektronicznej).

 


FOTOGRAFIA BIZNESOWA prawa autorskie

Przypadki nieautoryzowanego wykorzystania zdjęć, tekstów lub innych elementów strony objetych prawem autorskim

Wszystkie zdjęcia na witrynie marcinmizerski.com zostały wykonane przez Marcina Mizerskiego i podobnie jak wszystkie fotografie tego autora są chronione prawem autorskim. Tekst zamieszczony na stronie jest także chroniony przez prawo autorskie.  To oznacza, że elementy te nie mogą być w jakikolwiek sposób wykorzystane bez pisemnej zgody autora.

Nieautoryzowane użycie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opłatę za licencje po nieautoryzowanej publikacji w kwocie 2000zl  za pojedyńcze zdjęcie, tekst, lub jakikolwiek inny element zawartości strony podlegajacy ochronie na mocy prawa autorskiego. [dowiedz się wiecej o ochronie praw autoskich].

 

fotografia biznesowa OFERTA    zapoznaj się z naszym portfolio    fotografia biznesowa warszawa kontakt